Tábořiště

…tak na prvním táboře dostalo tábořiště v Barchovicích konečně své jméno. Nazvali jsme ho Údolím hvězd. A není to samozřejmě žádná náhoda. Takto ho nazvali již skauti, kteří zde táboří už po tři roky. Mysleli jsme, že třeba nějaká táborová příhoda pojmenuje naší část tábořiště jinak, ale nebylo k zbytí. Stačilo první jasnou noc vzhlédnout k nebi a už nikdo nemohl pochybovat…. táboříme zkrátka v našem Údolí hvězd! A kdo tento noční obraz jednou zahlédl, nepochybuje :-)…
Letos se opět vracíme na tábořiště u Jedlé nedaleko řeky Sázavy. Do klínu kopců a lesů, kde se nám loni tam moc líbilo. Čeká nás mnoho veselí, her, tajemna a odvážných činů. Tábor je nejkrásnějším zážitkem pro každé vlče i skauta v roce. zážitkem, který si bude v myšlenkách hýčkat celý rok, dokud nebude zase čas zabalit si kufr a vyjet na další táborové dobrodružství.